Guziki

Samorząd Uczniowski

Piotr Tomasik – przewodniczący

Piotr Kotynia – zastępca

Kamil Maciński – skarbnik

Daria Burian – sekretarz

Dziennik zmian strony

Wszystkie wersje tej strony:

18-10-2018 - Edycja treści.

07-11-2017 - Edycja treści.

28-10-2016 - Edycja treści.

16-03-2015 - Uwzględnienie wytycznych WCAG 2.0.

W celu uzyskania dostępu do wersji archiwalnej strony skontaktuj się z redaktorem.

Statystyka odsłon tej strony:

Łączna liczba odsłon wszystkich wersji tej strony: 400